Korzyści dla najemcy

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu i komfortu w przystępnej cenie. Sprawdź jakie korzyści płyną ze współpracy z nami:

·       Z każdym najemcą podpisujemy umowę. Wszystko odbywa się legalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a od każdej umowy odprowadzane są podatki.

·       Nie jesteśmy biurem nieruchomości i nie zarabiamy na prowizjach. Nie stosujemy ukrytych opłat i sami ich nie lubimy. Wynajmujemy własne pokoje, dbamy o nie i o naszych najemców.

·       Szczegółowe informacje, dokładne zdjęcia pokoju i całego mieszkania znajdują się na naszej stronie. Dodatkowo, potencjalnym najemcom oferujemy wirtualny spacer/film z mieszkania, aby ułatwić im zapoznanie się z nieruchomością bez wychodzenia z domu.

·       Nasze pokoje przystosowane są pod wynajem i posiadają w standardzie nowoczesne wyposażenie. Cenimy Twoją prywatność, dlatego każdy pokój jest zamykany na klucz.

·       Kuchnia i łazienka w każdym mieszkaniu są w pełni gotowe do użycia. Do dyspozycji otrzymujesz pełne wyposażenie - naczynia, narzędzia kuchenne oraz sprzęt AGD taki jak lodówka, płyta grzewcza, mikrofalówka, czajnik elektryczny, żelazko, deska do prasowania, pralka, suszarka.

·       Wszystkie opłaty za media są rozliczane co miesiąc na podstawie liczników - zawsze wiesz za co płacisz. Gwarantujemy Szybki Internet w Twoim lokum. Nie zrzucamy odpowiedzialności za podpisywanie nowych umów na naszych klientów. Wchodzisz i mieszkasz!

·       Najemcy z którymi współpracujemy są starannie weryfikowani. Masz pewność, że osoby z którymi zamieszkasz to młodzi i sympatyczni ludzie a w mieszkaniu będzie panował spokój i dobra atmosfera.

·       W godzinach pracy jesteśmy dostępni, by Ci pomóc. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi zmierzysz się sam. Jeśli masz problem - napisz do nas lub - jeśli to sytuacja awaryjna - zadzwoń!