Zasady wynajmu

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu i komfortu w przystępnej cenie. Sprawdź jakie korzyści płyną ze współpracy z nami:

·       Wynajęcie pokoju odbywa się na podstawie umowy najmu okazjonalnego na czas określony (jednorazowy koszt ok. 250 zł).

·       Przed przekazaniem pokoju pobieramy jednorazowo zwrotną kaucję w wysokości miesięcznego czynszu i jednomiesięcznej opłaty za media (koszt 700-900 zł + 150 zł).

·       Co miesiąc pobieramy płatną z góry opłatę za czynsz oraz płatną z dołu zmienną opłatę za media na podstawie wskazań liczników (koszt 700-900 zł + ok. 150 zł).

·       Całość opłat przyjmujemy na konto bankowe - nikt nie pobiera od Ciebie gotówki.

·       Otrzymujesz przygotowany i posprzątany pokój i w takim samym stanie chcemy go odebrać. Wszelkie szkody zostaną pokryte z kaucji.

·       W pokoju mogą mieszkać i nocować wyłącznie najemcy tego pokoju.

·       Nie tolerujemy palenia czegokolwiek w mieszkaniu.

·       Ze względu na komfort mieszkania innych najemców nie wpuszczamy do mieszkania zwierząt.

·       W mieszkaniu obowiązuje grafik sprzątania części wspólnych. Zależy nam żeby mieszkanie które użytkujesz było zawsze czyste i zadbane.

·       Nie przeszkadza nam, jeśli Twoi znajomi wpadną w odwiedziny, ale nie zgadzamy się na organizowanie imprez w wynajmowanym mieszkaniu.